Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 12:32:33

Аграрії Чернігівщини готуються до весняно-польових робіт

28.01.2017   10:00Агенцiя

Стан готовності сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт та забезпечення паливно-мастильними матеріалами агропідприємств області обговорили фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації 26 січня, під час Skype-наради зі спеціалістами райдержадміністрацій.

Наразі аграрії активно готуються до весняно-польових робіт. Уже відремонтовано більше 80% наявної техніки, проводиться закупівля нової. У ході наради обговорені питання придбання сільськогосподарської техніки та обладнання через Чернігівську філію Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» на умовах фінансового лізингу.

Для забезпечення виробничих процесів у першому кварталі агровиробниками закуплено половину необхідного об’єму пального. На даний момент проблем тут не виникає.

Серед порушених питань – реєстрація, постановка та зняття з обліку сільськогосподарської техніки. З початку цього року у зв’язку з ліквідацією Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області функції відділу технічного нагляду передані Головному управлінню Держспоживслужби в Чернігівській області. Запустити процес реєстрації, постановки та зняття з контролю агротехніки планують з лютого.

Крім того, в ході наради обговорені питання запобігання виробничому травматизму та попередження пожеж в агропромисловому комплексі області.

Увага акцентувалась на посиленні з боку управлінь на відділів АПР РДА контролюючої та координаційної діяльності щодо проведення профілактичних заходів з охорони праці серед працівників сільськогосподарських підприємств регіону в поточному році.


За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини