На Чернігівщині виявили підпільний цех з виробництва м’ясопродуктів
Співробітники управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області виявили у Прилуках підпільний цех, де вироблялися м’ясопродукти. Організував його підприємець з Сумської області.
Для започаткування такого виробництва необхідно одержати передбачені законодавством дозвільні документи, але про це підприємець не попіклувався. Не було в нього й документів щодо походження, якості і безпечності сировини та готової продукції. Ковбаси та копченості виготовляли в антисанітарних умовах. Реалізовували їх через торгівельну мережу Чернігівської та Сумської областей.
В ході перевірки встановлено, що роботу цеху забезпечували п’ятеро працівників, які не були офіційно оформлені. Розраховувалися з ними необлікованими готівковими коштами, одержаними від реалізації продукції.
Промислове обладнання та 320 кілограмів м’ясопродуктів орієнтовно на загальну суму 180 тис. грн. вилучені.
У діях організатора цього підпільного виробництва вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого ст.172 Кримінального Кодексу України (грубе порушення законодавства про працю) та ст.164 Адміністративного Кодексу України (порушення порядку провадження господарської діяльності).
Проводиться подальша перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.