Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 вересня, 13:46:35

"Стріла" готова взяти на роботу близько 40 людей

21.11.2016   12:23Агенцiя

ПАТ Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» є одним із ринкоутворюючих підприємств міста Чернігова та відомим постачальником кондитерських виробів як на вітчизняному ринку, так і за його межами.

Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, фабрика стабільно працює і розвивається, нарощуючи виробництво і збільшуючи штат працівників. Заповнити вакансії «Стрілі» допомагатиме служба зайнятості. Таке рішення було узгоджено під час робочої зустрічі заступника директора Чернігівського ОЦЗ Сергія Роговця з генеральним директором ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» Лілією Шалько.

Під час зустрічі йшлося про послуги служби зайнятості роботодавцям, а саме: підбір потрібних працівників, підготовку кадрів за направленням служби зайнятості (стажування безпосередньо на робочому місці, навчання за індивідуальними програмами), можливість організації тимчасових робіт.

На підприємстві зацікавилися та вирішили скористатися новими сучасними технологіями служби зайнятості, зокрема відеопрезентацією вакансій.

«ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла» - одне з найстаріших кондитерських виробництв в Україні, заснована в 1933 році. За цей час з невеличкого цеху вона перетворилася у велике сучасно обладнане підприємство, - говорить генеральний директор. – Наразі ми виготовляємо цукерки, карамель, драже, печиво, вафлі. Загалом в асортименті понад 200 найменувань продукції. Для виробництва кондитерських виробів використовується тільки натуральна сировина. Жодних хімічних домішок та підсилювачів смаку!».

Солодощі «Стріли» відомі не лише в Україні. Вони експортуються до Туркменістану, Таджикистану, Казахстану, Азейбаржану, Грузії, Молдови, Латвії, Литви, Естонії, Румунії, Франції, Німеччини».

Наявність багатьох конкурентів на ринку стимулює колектив фабрики постійно поліпшувати якість продукції, удосконалювати дизайн упаковки, збільшувати асортимент. Продукція підприємства неодноразово була відзначена престижними нагородами. Тому на роботу керівництво «Стріли» запрошує сумлінних та відповідальних працівників, які готові працювати на результат.

За словами Лілії Шалько, наразі підприємству потрібні укладальники-пакувальники, глазурувальники, цукерники, слюсарі та вантажники. Загалом «Стріла» готова взяти на роботу близько 40 людей. Їм гарантують офіційне працевлаштування, соціальний пакет, оптимальні умови роботи, можливість кар’єрного росту. Заробітна плата залежить від виробітку та відпрацьованого часу. Графік роботи позмінний. Тривалість кожної зміни 8 годин. Нині на підприємстві працює понад 270 працівників.

З метою оперативного укомплектування вакансій днями Чернігівський МЦЗ провів для безробітних громадян презентацію роботодавця. В результаті 17 людей отримали направлення на роботу, з них 5 уже працевлаштовані.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень

Прокуратура не дозволила стягнути з бюджету громади Чернігова десятки мільйонів гривень 13:45

Моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень Чернігівською обласною прокуратурою установлено, що рішенням Господарського суду м. Києва від 03.06.2021 задоволено позовну заяву ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» до Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської міської ради, КНП «Чернігівська міська лікарня № 2» Чернігівської міської ради про стягнення 14,7 млн грн.

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор

«Ніжинський консервний завод» зменшує людський фактор 13:43

«Ніжинський консервний завод», що на Чернігівщині, осучаснив обладнання, зменшивши людський фактор.

У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку У Батурині пройшла всеукраїнська патріотична акція, присвячена Левку Лук’яненку 13:38

У місті Батурині Чернігівської області пройшла Всеукраїнська національно-патріотична акція імені Левка Лук’яненка "Народжений бути вільним".

У Сосницькій громаді вчилися розвивати сільський зелений туризм 13:23

У п'ятницю, 24 вересня ініціативна група "Сосниччина туристична" за підтримки Сосницька громада в рамках реалізації проекту "Сосницький туристично-інформаційний центр" провела захід "Школа сільського зеленого туризму".

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця

27 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень серця 13:16

Його мета – привернути увагу широких кіл громадськості, медичної спільноти та влади до проблем виникнення, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини