Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 травня, 12:01:17

У поточному році до бюджету надійшло понад 1 мільярд 700 мільйонів гривень податків, зборів та платежів

20.10.2016   10:02Агенцiя

Контроль за надходженнями до бюджету здійснюється органами державної фіскальної служби, представником якої у місті Чернігові, Чернігівському, Городнянському, Ріпкинському та Куликівському районах є Чернігівська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Чернігівській області (далі по тексту – Чернігівська ОДПІ).

За результатами роботи січня-вересня п.р. Чернігівською ОДПІ до загального фонду Державного бюджету надійшло 725,4 млн грн, приріст до відповідного періоду минулого року складає 23,2 відс., додатково надійшло 136,4 млн гривень.

Найбільша питома вага надходжень до державного бюджету припадає на 4 бюджетоформуючі податки, питома вага яких у загальних надходженнях у січні – вересні  п.р. складає 92,2 відс. (669,2 млн грн),  в т.ч. податок на додану вартість 43,4 відс. (314,5 млн грн), податок на доходи фізичних осіб 28,7 відс. (208,3 млн грн), військовий збір 9,4 відс. (67,9 млн грн), податок на прибуток 10,8 відс. (78,5 млн грн).

До місцевих бюджетів за 9 місяців 2016 року Чернігівською ОДПІ забезпечено надходження у розмірі 984,5 млн грн, приріст до рівня минулого року склав 336,7 млн грн або  52  відс.

Найбільша питома вага надходжень до місцевого бюджету припадає на 4 бюджетоформуючі податки, питома вага яких у загальних надходженнях складає 92,2 відс. (907,7 млн грн),  в т.ч. податок на доходи фізичних осіб 54,9 відс. (540,3 млн грн), плата за землю 17,1 відс. (168,5 млн грн), єдиний податок 11 відс. (108,4 млн грн), акцизний податок 9,2 відс. (90,5 млн грн).

З початку року платникам податків на рахунки відшкодовано 321,3 млн грн податку на додану вартість, за процедурою автоматичного відшкодування ПДВ відшкодовано 20,5 млн гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 850,25 млн гривень.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.