Найбільше утворилося відходів у Чернігові та Прилуцькому районі
Протягом 2011 р. на підприємствах Чернігівської області утворилося 489,4 тис.т відходів І-ІV класів небезпеки. Найбільшу частину - 488,2 тис.т, становлять відходи ІV класу небезпеки, 0,6 тис.т - ІІІ класу, 0,4 тис.т - ІІ класу та 0,2 тис.т - І класу небезпеки. Найбільше утворилося відходів у м.Чернігові та Прилуцькому районі (77% від утворених в області).
Більше половини відходів (52%) утворилося в результаті діяльності підприємств переробної промисловості, 34% - виробництва та розподілення електроенергії, газу та води.
Станом на 1 січня 2012 р. в спеціально відведених місцях чи об'єктах та на території підприємств було в наявності 9266,0 тис.т відходів І-ІV класів небезпеки, з них 1,9 тис.т належать до І класу небезпеки. Серед них - відходи, що містять ртуть, свинець, непридатні та заборонені до використання, не ідентифіковані пестициди та інші. Переважна кількість цих відходів (91%) зберігається на території м.Чернігова.
У середньому на 1 км2 території області на початок 2012 р. зберігалися 290 т відходів І-ІV класів небезпеки, у розрахунку на одного жителя - 8 т.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв