На Чернігівщині на пільгові житлові кредити для молоді цьогоріч передбачено понад 2 млн. грн.
У 2016 році в місцевих бюджетах Чернігівщини на пільгове довгострокове кредитування молоді для придбання житла передбачені кошти у сумі понад 2 млн. грн.

Крім того, молодіжні кредити надаватимуться також і за рахунок статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Про це повідомив директор Чернігівського регіонального управління Держмолодьжитла Анатолій Ярошевський.
«У цьому році на надання пільгових молодіжних кредитів в бюджеті міста Чернігова передбачені кошти в обсязі понад 809 тис. грн. У бюджеті Чернігівської області передбачено 1,187 млн. грн.
Невеликі кошти передбачені у бюджетах міста Бахмач та Менського району (2,1 тис. грн. та 9,4 тис. грн. відповідно). Крім того певну кількість кредитів може бути надано й за рахунок статутного капіталу Держмолодьжитла», - сказав Анатолій Ярошевський.
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.