Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 21:14:07

Чернігівщина збільшила обсяги виробництва валової продукції сільського господарства на 7%

18.08.2016   14:02Агенцiя

За січень-липень 2016 року в області валової продукції сільського господарства вироблено на суму 2241,7 млн грн, що на 7,1% більше рівня відповідного періоду 2015 року.

За даними Головного управління статистики в Чернігівській області в сільськогосподарських підприємствах спостерігається ріст валового виробництва продукції на 14,1%, у господарствах населення допущено зменшення виробництва на 1,6%.

Наростили обсяги виробництва сільгосппідприємства 20-ти районів області. Найбільше: Срібнянського (+75,8%), Сновського (+62,1%), Менського (+48,3%), Н.-Сіверського (+37,0%) та Чернігівського (+35,7%) районів.

В той же час, спад виробництва маємо в сільськогосподарських підприємствах 2-х районів області: Талалаївському (-20,7%) і Прилуцькому (-2,1%).

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини