Вантаж вартістю понад 400 тисяч гривень переміщувався з порушенням митного законодавства
При здійсненні митного контролю вантажу, який переміщувався з Туреччини до Російської Федерації через пункт пропуску “Сеньківка”, співробітники митниці виявили розбіжність між даними щодо товарів, що фактично знаходяться у причепі автомобіля та тими, що зазначені у товаросупровідних документах.
Згідно документів автомобіль мав переміщувати вантаж “тканини синтетичні, рекламна продукція, тасьма та ворсова тканина”. Порушення співробітники митниці виявили під час проведення митного огляду вантажу у пункті пропуску. Більш ретельна перевірка здійснювалась вже у Чернігові.
Встановлено, що загалом в автомобілі з порушенням митних правил переміщувався вантаж на загальну суму 417,6 тисяч гривень. Це товари турецького виробництва: комплекти постільної білизни, тканини, магніти, тримачі для штор, тощо.
Протокол про порушення митних правил складено відносно посадової особи турецької фірми, що є відправником вантажу, за фактом вчинення дій, спрямованих на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю.
Митному органу були надані документи, що містять неправдиві дані, щодо кількості, вартості та асортименту товару. Товар, що переміщувався з порушення законодавства, затримано до рішення суду.
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».