Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 23:04:07

У зоні обслуговування Чернігівської ТЕЦ завершено гідравлічні випробування

12.08.2016   11:38

У житлових будинках обласного центру Чернігівщини, які обслуговує КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА», 10-11 серпня успішно проведено планові гідравлічні випробування мереж.

Чернігівська ТЕЦ

Чернігівська ТЕЦ

На сьогодні у частині Чернігова повністю відновлено гаряче водопостачання, працюють усі 57 центральних теплових пункти підприємства. Про це повідомивдиректор Чернігівської ТЕЦ Олександр Шевченко.

За його інформацією,під час випробувань було виявлено два випадки пошкодження мереж – на вул. Коцюбинського, 48 та вул. Мазепи, 55.

Там пориви ліквідовано, оперативно виконані ремонтні роботи.«Процес підготовки магістральних теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період завершено. Натомість на розподільчих теплових мережах роботи тривають відповідно до графіку», - зазначив О.Шевченко.

На сьогодні Чернігівська ТЕЦ працює у звичайному режимі. Підприємство продовжує виконання робіт, згідно з затвердженими графіками, з метою якісної підготовки до опалювального сезону 2016-2017 років.

10-11 серпня у Чернігові проходили планові гідравлічні випробування системи теплопостачання, через що гаряча вода у квартирах чернігівців у зоні обслуговування ТЕЦ була відсутньою. Аналогічні гідравлічні випробування на мережах проводилися у травні.

Всього Чернігівська ТЕЦ обслуговує понад 590 житлових будинків у Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

«єВідновлення» на Чернігівщині: майже половину зі сформованих житлових сертифікатів – вже реалізовано 18:14

Якщо детальніше, то близько 200. Загалом же в області наразі сформовано 486 таких сертифікатів на 691 мільйон гривень (всього подано 925 заяв).

Обласна дитяча лікарня отримала авто швидкої допомоги від волонтерського центру «Квазар» 18:11

Вже не вперше медзаклад отримує допомогу від міжнародних донорів. Вчора ж автопарк лікарні поповнився новою «швидкою» від італійських благодійників.

Вітаємо наших спортсменів з вражаючими досягненнями на чемпіонаті України з маунтенбайку! 12:32

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайку).

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу

За успіхи в навчанні 117 учнів та учениць шкіл Чернігова отримають грошову допомогу 12:02

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 22 липня погодив надання допомоги за успіхи в навчанні учням та ученицям з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини