Шукачам роботи обіцяють платити до 3 тис. грн. у Борзні та 10 тис. грн. у Чернігові
Ярмарки вакансій, які «на ура» пройшли 28 липня у Чернігівському міському та Борзнянському районному центрах зайнятості, викликали приємні враження як в організаторів, так і в учасників.
Адже, погодьтесь, 10 тис. грн зарплати в Чернігові та до 3 тис. грн у Борзні – досить цікава пропозиція, від якої важко відмовитись в нашій області, де середня заробітна плата одна з найнижчих по Україні та вдвічі нижча, ніж у столиці. Тому і бажаючих працювати серед безробітних було значно більше, ніж вакансій.
Та у Чернігові представники ПАТ «УКРОПТБАКАЛІЯ», яким потрібні оператор лінії харчових продуктів, завантажувач та готувач суміші, заспокоїли присутніх, запевнивши, що робота в перспективі знайдеться всім бажаючим. Адже підприємству час від часу потрібні ще й укладальники та пакувальники продукції. Отож всі 11 присутніх на ярмарку безробітних отримали направлення на співбесіду з роботодавцем.
Ярмаркували цього дня і в Борзнянському РЦЗ. Багатопрофільне підприємство ТОВ «Борзнаагроптахопродукт», яке займається виробництвом хлібо-булочних виробів, продуктів борошномельно-круп'яної промисловості, розведенням свійської птиці, роздрібною торгівлею продуктами харчування та паливно-мастильними матеріалами, виробництвом лісопильних та стругальних виробів шукало рамника, обіцяючи зарплату від 1800 до 3000 грн.
В результаті направлення на роботу отримали 5 безробітних.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression