Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 22:56:44

Житловий фонд Чернігівської області. ДОВІДКА

25.06.2016   10:48Агенцiя

На 1 січня 2016 р. житловий фонд Чернігівської області, за оцінкою Держстату, налічував майже 30 млн.м2 загальної площі, половина якої – сільське житло.

У середньому на кожного жителя області припадало 28,8 м2 загальної площі (у міських поселеннях – 22,5 м2, у сільській місцевості – 40 м2).

Найкраще забезпеченими житлом були жителі Козелецького (42 м2), Ріпкинського (39,5 м2), Н.-Сіверського (38,5 м2) та Ніжинського (38,2 м2) районів, найменше – міст Ніжин (19,5 м2) та Чернігів (20,6 м2).

Житловий фонд області налічував 557 тис. квартир, серед них найбільше – двокімнатних (41%).

Якість житла визначається, насамперед, наявністю різних видів зручностей, рівень обладнання якими становив: газом – 81% загальної площі, центральним опаленням – 33%, опаленням від індивідуальних установок – 22%, водопроводом – 42%, каналізацією – 40%, гарячим водопостачанням – 33%.

На початок року у ветхому стані перебувало 1405 житлових будинків загальною площею 70 тис.м2, в аварійному – 475 будинків загальною площею 22 тис.м2. У них зареєстровано, відповідно, 963 та 236 мешканців.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини