Виробництво сільгоспродукції збільшилося
За січень-травень 2016 року в області валової продукції сільського господарства вироблено на суму 880,2 млн. грн., що на 0,9% більше рівня відповідного періоду 2015 року.
За даними Головного управління статистики в Чернігівській області в сільськогосподарських підприємствах спостерігається ріст валового виробництва продукції на 5,0%, у господарствах населення допущено зменшення виробництва на 2,5%.
Наростили обсяги виробництва сільгосппідприємства 16-ти районів області. Найбільше: Сновського (+32,5%), Коропського (+30,0%), Бобровицького (+25,1%), Бахмацького (+16,7%) і Корюківського (+15,7%) районів.
В той же час, спад виробництва маємо в сільськогосподарських підприємствах 6-ти районів області. Найбільше: у Менському (-13,2%), Прилуцькому (-9,8%) і Талалаївському (-5,7%) районах.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.