Фінансові результати великих та середніх підприємств області в січні–березні 2016 року. ДОВІДКА
У січні–березні 2016 р. фінансовий результат (сальдо) до оподаткування великих та середніх підприємств Чернігівської області (без урахування підприємств сільського господарства, банків та бюджетних установ) становив 1565 млн.грн збитку (у січні–березні 2015 р. – 1670 млн.грн збитку).
Майже дві третини підприємств одержали прибуток на суму 327 млн.грн, у порівнянні з відповідним періодом 2015р. цей показник зменшився на 20%. Найбільший вплив мала діяльність промислових підприємств, прибуток яких склав 82% від загальної його суми.
Нерентабельно працювали 36% підприємств, які отримали 1892 млн.грн збитків. Найбільші збитки допустили підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (87%).
Позитивний фінансовий результат отримали підприємства міст Чернігів, Ніжин, Новгород-Сіверський та 12 районів області, серед яких найбільші прибутки мали підприємства Корюківського та Семенівського районів.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.