Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 02:28:58

Обговорено державні заходи для вирішення проблем сільгоспвиробників

28.04.2016   08:41Агенцiя

Відбулася відеоконференція з питань участі держави та державних компаній у фінансуванні комплексу весняно-польових робіт у 2016 році.

У відеоконференції взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Хоботня та фахівці Департаменту.

Як зазначено під час заходу, на 2016 рік державним бюджетом України виділено 365,8 мільйона гривень на фінансову підтримку сільського господарства. Зокрема, держбюджетом виділено 300 мільйонів гривень на агропромисловий комплекс шляхом здешевлення кредитів, на підтримку тваринництва цього року передбачено 50 мільйонів гривень, а також для підтримки фермерських господарств виділено 15,8 мільйона гривень.

Крім того, Міністра цікавили форвардні закупівлі зерна – одна з програм державної підтримки сільського господарства, яку здійснюють Аграрний фонд і Державна продовольчо-зернова корпорація.

На відеоконференції було повідомлено, що загальний обсяг закупівель ПАТ «Аграрний фонд» має скласти 640 тисяч тонн зерна. За програмою закупівлі зерна майбутнього врожаю у цьому році ПАТ «ДПЗКУ» планує придбати 200 тисяч тонн пшениці, 200 тисяч тонн ячменю, 400 тисяч тонн кукурудзи та 45 тисяч тонн сої.

Щодо Чернігівської області, то в осінньо-весняний період вісім товаровиробників заключили з ПАТ «Аграрний фонд» договори поставки зерна врожаю 2016 року у кількості 13540 тонн, з яких 12540 тонн – пшениця, 1000 тонн – гречка.

За відповідними договорами ПАТ «Аграрний фонд» здійснив виплати авансованих платежів на суму 32,5 мільйона гривень.

Обсяги форвардних закупівель з ПАТ «ДПЗКУ» наразі уточнюються.

На завершення Тарас Кутовий висловив сподівання, що спільними зусиллями буде вироблено стратегічні вектори роботи, направлені на розвиток вітчизняного агросектору.

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини