Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 07:12:18

За підсумками 2015 року збитки ПАТ "Чернігівгаз" склали майже 102 млн гривень

25.04.2016   09:03Агенцiя

ПАТ «Чернігівгаз» провело чергові збори акціонерів 23 квітня 2016 року. На зборах було затверджено фінансову звітність діяльності компанії та баланс за 2015 рік. За підсумками минулого року чистий збиток становив 101,6 мільйонів гривень.

Основною причиною збиткової діяльності стало суттєве скорочення обсягів розподілу природного газу в регіоні, що призвело до недоотримання 47,7 млн грн планової тарифної виручки. Так, в 2015 році в Чернігівський області було використано 586 млн куб.м газу, що на 21 млн м куб менше порівняно з річним обсягом затвердженим в структурі тарифу і на 17,9% (або на 127,6 млн куб.м) менше ніж 2014 році.

Попри скорочення фінансових надходжень, протягом року «Чернігівгаз» інвестував в газотранспортну систему 16,2 мільйонів гривень. На обслуговування було прийнято майже 28 км новозбудованих газогонів та газопроводів-вводів, газифіковано близько 1,5 тис помешкань, безкоштовно обладнано лічильниками газу 3,5 тис квартир. Планово-технічним обслуговуванням побутових газових приладів охоплено понад 196 тис домогосподарств, виконано 12,2 тис заявок по витокам газу, видано 727 технічних умов на газифікацію. Окрім цього, компанією забезпечено належний рівень відрахувань до бюджетів, не допущено заборгованості по виплаті заробітної плати.

«Минулий рік став третім поспіль збитковим роком для компанії «Чернігівгаз». Втім, не зважаючи на фінансову нестабільність в країні, яка проявилася стрімким падінням економіки, «Чернігівгаз» забезпечив стабільне функціонування газотранспортної системи регіону, своєчасну оплату праці і зайнятість персоналу компанії», - повідомила голова правління «Чернігівгазу» Алла Ярова.

В поточному році компанія планує продовжити роботу спрямовану на реалізацію проектів модернізації та технічного переоснащення, зменшення втрат газу, контролю за організацією належного виконання інвестиційної програми, підвищення промислової безпеки.

На чергових зборах акціонерів були присутні акціонери, що володіють 99% голосуючих акцій компанії. Основними акціонерами «Чернігівгазу» відповідно до реєстру власників цінних паперів, є: ПАТ НАК «Нафтогаз України» - 25% акцій, ТОВ “Омега-Капітал» - 19,65%, ПАТ «Газтек» - 23,08% акцій статутного капіталу, ТзОВ «Ласфано Україна» - 13,28% акцій.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини