Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 18:18:35

Продовжуємо відкривати нові ринки для чернігівських виробників: курс на Схід

12.04.2016   16:45Агенцiя

Бізнес-сесія «Відкриваємо ринки країн Перської затоки», за участю підприємців Чернігівщини відбулася сьогодні у конференц-залі Чернігівської ТПП.

Лариса Циган, начальник відділу ЗЕД Чернігівської ТПП привітала учасників та наголосила, що пошук нових ринків збуту, зокрема ринків країн Перської затоки, для чернігівських підприємців є багатим, перспективним та цікавим.

В якості експерта виступила Вікторія Рахматуліна, директор з розвитку бізнесу Українського Центру Консультування та Інформації (UCCI), яка детально зупинилася на основних тенденціях та особливостях регіону та розповіла про найбільшу вільну економічну зону Jafza.

Останні аналітичні дослідження різних світових маркетингових організацій свідчать про те, що країни Перської затоки є одними із найперспективніших ринків у світі, де зосереджено фантастичні фінансові ресурси, які щедро інвестуються в різні сфери економіки.

Але українським експортерам необхідно враховувати й те, що незважаючи на великі можливості, розпочинати реалізацію продукції на цих ринках непросто, бо для представників ділових кіл країн Перської затоки вирішальне значення у виборі торгівельних партнерів та постачальників сировини мають особисті стосунки. Перш за все вони дивляться на бездоганні рекомендації та досвід роботи з іншими компаніями регіону, надійність та порядність партнера, і вже потім розглядають питання ціни товарів та вартості контрактів.

Важливою конкурентною перевагою має стати «технологічність» вашої пропозиції. Тому ключове завдання на переговорах − здивувати клієнта і якщо це вдасться, ви можете розраховувати на довгострокову й успішну роботу вашої компанії в цих країнах.

Активізація співпраці з країнами Перської затоки може принести вагомі економічні дивіденди вже в близькій перспективі, передусім позитивно оцінюються можливості щодо експорту продукції сільського господарства, деревини, продукції металургійної промисловості, цементу, кераміки, продуктів харчування, тощо.

Допомога бізнесу у пошуку нових ринків збуту та інформування про наявні можливості на існуючих ринках - одне з ключових завдань Чернігівської ТПП сьогодні з огляду на конструювання нових і подальшого розвитку існуючих контактів з зарубіжними партнерами.

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини