Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 11:35:20

Місцеві бюджети у лютому одержали на 87 мільйонів гривень більше

14.03.2016   10:25Агенцiя

За лютий до бюджетів усіх рівнів надійшло 418 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів, що контролюються Головним управлінням ДФС у Чернігівській області. Це на 46 відсотків або на 132 млн. грн більше, ніж у лютому минулого року.

Як повідомила начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Олена Пустовойт, до місцевих бюджетів перераховано 231 млн.грн. Минулорічний рівень перевищений на 60,6 відсотка – надійшло на 87 млн.грн більше.

За рахунок внесених до законодавства змін та підвищення рівня податкової культури зросли надходження податку на доходи фізичних осіб майже на 62 млн.грн, земельного податку – на 16 млн.грн, єдиного податку від підприємницької діяльності – на 14 млн.грн, акцизного податку від реалізації підакцизної продукції – на 4,7 млн.грн.

Чернігівщина у лютому отримала на 68 млн.грн більше податків і зборів, що на 41,6 відсотка перевищує прийняті сесіями місцевих рад бюджетні призначення. Отже, податківці посприяли, щоб у територіальних громад було більше можливостей для фінансування бюджетних та соціальних програм.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини