У 2015 р. в економіку Чернігівської області іноземними інвесторами вкладено 3,9 млн.дол. США прямих інвестицій
Іноземні інвестиції в області станом на 31 грудня 2015 року в 92,2 млн.дол. США.
У 2015 р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 3,9 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення капіталу за цей період становить 11,4 млн.дол., у тому числі за рахунок курсової різниці – 9,8 млн.дол. США.
З початку інвестування прямі іноземні інвестиції надійшли із 42 країн світу. Лідерами з інвестування є партнери з Німеччини (46% від загального обсягу іноземних інвестицій), Польщі (16%) та Кіпру (10%).
Понад три чверті (76%) іноземного капіталу зосереджено на підприємствах промисловості, зокрема 54% – у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.
На підприємствах сільського, лісового та рибного господарства зосереджено майже 10% прямих інвестиції, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 5%.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.