Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 10:38:26

Обговорили спецрежими оподаткування АПК

20.01.2016   11:15Агенцiя

19 січня директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Хоботня взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з обговорення питання внесених 24.12.2015 змін до Податкового Кодексу України в частині спецрежимів АПК, які почали діяти з 1 січня 2016 року.

Нараду провів Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський, який зазначив, що обговорення змін податкового законодавства для сільськогосподарських товаровиробників відбулося в усіх регіонах країни. Позиція аграріїв – збереження пільгового режиму оподаткування, який діяв до 31.12.2015

Як відомо, спеціальний режим оподаткування податком на додану вартість для сільгосптоваровиробників в 2016 році зберігається, але будуть діяти диференційовані підходи для розподілу нарахованих сум ПДВ.

Проте, сільгосптоваровиробники наголошують на тому, що враховуючи реалії минулого року, коли майже всі агроформування постраждали від засухи і недоотримали значні обсяги врожаїв, відміна пільгової системи оподаткування може призвести до банкрутства значної частини сільгоспвиробників, скорочення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції та зниження конкурентоспроможності аграрного сектору на світових ринках.

За результатами обговорення буде прийняте розпорядження щодо обгрунтування в регіонах економічної ефективності господарювання при нинішніх змінах в податковому законодавстві, що стосуються аграрного сектору.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37

Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

10 листопада: цей день в Україні і світі

10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32

День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини