Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 22:19:36

В Чернігові працює 15 ринків

28.03.2012   09:09

Станом на 1 січня 2012 р. в м.Чернігові функціонувало 15 ринків, з яких 3 (20% загальної кількості) належали фізичним особам-підприємцям.

Для здійснення торгівлі на ринках відведено 91,0 тис.м2 площі, на якій обладнано 7,7 тис. торгових місць.

Під торгівлю непродовольчими товарами відведено 68% від загальної кількості торгових місць, продовольчими – 21%, сільськогосподарськими продуктами та свійськими тваринами – 11%. Найбільша частка торгових місць (79%) зосереджена в кіосках (контейнерах тощо), критих та відкритих столах.

На двох третинах ринків торгували універсальним асортиментом товарів, на 26% – непродовольчим, на решті ринків – переважно продовольчими товарами..

На ринках міста для здійснення повноцінного санітарного та ветеринарного контролю функціонували 9 лабораторій ветсанекспертизи.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини