Платниками Чернігівщини на допомогу армії сплачено 160 мільйонів гривень
Протягом січня-грудня поточного року платниками Чернігівщини сплачено до бюджету 160 млн.грн. військового збору на підтримку української армії, за 2014 рік надійшло 43 млн.грн. Про це повідомляють в ГУ ДФС у Чернігівській області.

За грудень надходження збору склали 18,6 млн.грн., що на 2 млн. грн. більше фактичних надходжень листопада 2015 року та на 7 млн.грн. більше минулорічного показника за грудень.
Кількість суб’єктів господарювання - податкових агентів, які перераховують військовий збір, впродовж поточного року збільшилась з 13,1 тис. до 15,2 тис.
Найбільшу питому вагу надходжень збору забезпечують податкові агенти, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській, Козелецькій, Чернігівській та Бахмацькій ОДПІ.
Нагадуємо, що військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року.
Його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.