Філію "Менський сир" ПП КФ "Прометей" внесено до реєстру експортерів до ЄС
Про це 29 грудня заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко.
Дозвіл на експорт продукції на ринок Європейського союзу (ЄС) отримали 10 українських виробників молочної продукції. Про це у вівторок 29 грудня заявив міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко у Facebook.
Як зазначається, Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній по виробництву молока і переробці молочних продуктів в офіційний список затверджених експортерів в ЄС..
З 10 січня 2016 року ці підприємства зможуть поставляти продукцію до країн Євросоюзу.
"Отримання європейських сертифікатів якості підтвердило відповідність української молочної продукції міжнародним нормам і стандартам, завдяки чому нам вдалося увійти на ринок ЄС і тим самим розширити експортний потенціал вітчизняного агросектору", - зазначив Павленко.
Крім того, європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не лише на європейському, але й на інші ринки, наприклад, Азії і Африки. "Відкриття європейського ринку змушує нас по-новому поглянути на важливість підвищення якості вітчизняної продукції. Молочна галузь має великі перспективи, які можуть стати реальністю завдяки реформуванню виробництва і дотримання виробничих процедур", - додав глава МінАП.
Перелік підприємств, які отримали дозвіл на експорт молочної продукції у ЄС:
- ТОВ "Люстдорф"
- ТОВ "Молочний дім"
- ПАТ "Житомирський маслозавод"
- філія ПАТ "Яготинський маслозавод" "Яготинське для дітей"
- ПрАТ "Лакталіс-Миколаїв"
- ТОВ "Гадячсир"
- Недригайлівський сирцех філії "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось"
- філія "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось"
- ПАТ "Золотоніський маслоробний комбінат"
- філія "Менський сир" ПП КФ "Прометей".
Опубліковано Олексій Павленко 29 грудня 2015 р.
Нагадаємо, наприкінці вересня Україна відновила експорт молочних продуктів до Китаю.
За даними Держстату, виробництво молока в Україні за 11 місяців 2015 року склало 10 млн 25,8 тис. т, що на 4,3% менше, ніж за аналогічний минулорічний період.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.