Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 07:02:45

Промисловий комплекс Чернігівщини кількома цифрами

22.12.2015   12:39Агенцiя

У листопаді поточного року індекс промислового виробництва порівняно з попереднім місяцем становив 106,6%, а за підсумками січня-листопада зріс на відсотковий пункт. Разом з тим, майже досягнуто обсягів виробництва листопада минулого року.

До кінця року очікується, що індекс промислового виробництва становитиме 90,8%.

Значний вплив на загальний результат мала добувна промисловість, де через зменшення видобутку вуглеводнів обсяги виробництва скоротились на 17,9%.

У переробній промисловості при загальному зниженні індексу на 7,2%, значний приріст спостерігався у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції.

У виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічної діяльності відбувся спад через зменшення випуску шпалер у зв’язку з обмеженістю експорту до Російської Федерації.

Втім, у порівнянні з початком року відбулося пожвавлення в машинобудуванні. Порівняно з жовтнем 2015 року обсяги зросли на 71,2%, а порівняно з листопадом минулого року – на 61,8%.

Загалом індекс промислової продукції в машинобудуванні зріс за останні вісім місяців майже на 30%. Відбулось нарощування обсягів на підприємствах з виробництва електричного устаткування (+4,8%), автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів (+32,4%), машин і устаткування (+7,2%).

Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+1,4%). Цьому сприяло збільшення обсягів на підприємствах з виробництва олії та тваринних жирів, продуктів борошномельно-круп’яної та крохмальної промисловості, перероблення та консервування фруктів та овочів, молочних продуктів, м’яса та м’ясних продуктів, тютюнових виробів.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району 21:44

Слідчі Чернігівського райуправління поліції щодня приймають близько 500-600 заяв громадян про пошкодження чи знищення їхнього майна.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини 21:37

Під час розслідування фактів порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438 КК України), що здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР, задокументовано злочини в селі Ягідне Чернігівського району, яке з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Зайшли окупанти в Ягідне зі сторони села Золотинка.

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби 21:28

Нагальні ремонтні роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також підготовка до опалювального сезону у Чернігові гальмуються через роботу казначейської служби, яка не проводить необхідні для цього платежі.

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми 21:23

19 травня близько 12:00 до оперативно-координаційного центру ДСНС області надійшло повідомлення, що в лісовому масиві у Чернігівському районі, трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет, внаслідок чого стався вибух.

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання 21:18

За період активних бойовий дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 900 об’єктів електропостачання.