Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 17:18:42

Податкові аудитори Чернігівщини перевіряють лише ризикові підприємства

16.12.2015   11:21Агенцiя

За січень-листопад підрозділи податкового аудиту Чернігівщини провели 700 перевірок.

Це на 34,2 відсотка  або 364 перевірки менше, ніж за відповідний період 2014року. Аудитори перевіряють лише підприємства, що мають ризики несплати податків до бюджету.

Як повідомила начальник відділу планування та інформаційного забезпечення Валентина Дубок, за результатами проведених перевірок встановлено несплату податків до бюджету на суму більше 111 мільйонів гривень. З донарахованих сум  погашено за результатами застосування податкового компромісу 35,3 млн.грн., ще 29,2 млн.грн. вже надійшли до бюджету.  

Контролюючи діяльність збиткових підприємств, з початку року аудиторам вдалося зменшити збитки на 24,7 мільйона гривень. Крім того, зменшено від'ємне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та податкового кредиту з податку на додану вартість на 3,3 мільйона гривень.

Відділ  комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини