Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:30:51

До весняно-польових робіт служба зайнятості готує трактористів-машиністів

20.03.2012   12:19Агенцiя

Зима закінчилась, незабаром розпочнуться весняно-польові роботи, тому кваліфіковані робітники на селі неабияк потрібні. Чернігівська обласна служба зайнятості завжди тримає руку на пульсі подій, організовуючи для безробітних громадян курси цільового призначення під конкретне замовлення роботодавців.

Зважаючи на те, що з початком польових робіт професія тракториста-машиніста у сільській місцевості є найактуальнішою, спеціалісти центрів зайнятості пропонують безробітним підвищити кваліфікацію на курсах цільового призначення трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва для роботи на новій техніці.

Чотири групи безробітних з Коропського, Куликівського, Ічнянського та Варвинського районів цього року вже оновили та поповнили свої знання. У березні за парти сядуть нові групи. За сприяння служби зайнятості кваліфікацію підвищуватимуть безробітні з Куликівщини, Бобровиччини та Коропщини. Загалом 90 осіб.

На таких курсах шукачі роботи ознайомлюються з новітніми технологіями в сільськогосподарському виробництві, вивчають нову техніку та особливості керування нею, управління, експлуатації та обслуговування її, основи охорони праці. Навчальний план складається з таких дисциплін: трактори, сільськогосподарські машини, комбайни, охорона праці.

- Ці курси є вкрай потрібними, оскільки з появою високотехнологічного обладнання та нових технологій виробництва відповідно змінюються і вимоги до професійних знань і вмінь шукачів роботи, - говорить начальник відділу організації профнавчання ОЦЗ Сергій Заровний. - Нині, щоб працювати у сільському господарстві, одного вміння керувати трактором, виготовленим ще за радянських часів, замало. Насамперед потрібно вміти управляти новітньою технікою. Наприклад, комбайнами "Джон Дір", "Фортріт", картоплесаджалками "Хасія", "Гримме DL 1500", розкидувачем мінеральних добрив "RAUCH", сівалками "Maxima", "Horsch", "MAXIDRILI" тощо. Курси з підвищення кваліфікації, які організовує служба зайнятості, допомагають селянам працевлаштуватись і завжди бути конкурентоспроможними на ринку праці, а роботодавцям - отримати працівників, які відповідають їх вимогам.


Валентина Федусь, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ