Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 07:57:45

Податкова служба тримає руку на "Пульсі"

20.03.2012   09:10Агенцiя

З метою забезпечення виконання основних завдань щодо запобігання корупції у системі органів державної податкової служби діє Управління внутрішньої безпеки ДПС України, структурним підрозділом якого є відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Чернігівській області.

Окрім основних завдань та функцій, багато уваги у діяльності вказаного підрозділу приділяється профілактичній роботі серед податківців, з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, а також корупційних правопорушень. 
            
Ефективна діяльність підрозділу внутрішньої безпеки безпосередньо залежить від громадянської позиції платника податків. Але не завжди платники податків намагаються повідомити про протиправні дії податківців, що тільки стимулює корупцію.

Для забезпечення оперативного реагування на інформацію громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів ДПС, у Державній податковій службі України запроваджено телефонну лінію "Пульс податкової". Телефон вказаної лінії (044) 284-00-07.

ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ