Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 18:28:27

Департамент агропромислового розвитку запроваджує гарячу телефонну лінію. ВІДЕО

12.11.2015   08:07Агенцiя

Аграріям зараз як ніколи потрібні практичні консультації, методична підтримка, зрештою допомога в пошуку ринків збуту.

Допомагати сільгоспвиробникам, а не лише звітувати про їхню роботу – завдання департаменту. Консультації експертів, пошук ринків збуту, залучення інвестицій – керівник департаменту запевняє, аграріям не відмовляють у необхідній підтримці. До того ж, впроваджуються нові сервіси для виробників.

Близько сорока відсотків валової продукції області дає аграрна галузь – сільське господарство та харчова промисловість. Щоб у сьогоднішній непростій економічній ситуації ефективно вирішувати нагальні проблеми та розвиватися, виробникам потрібна підтримка. Директор департаменту агропромислового розвитку Сергій Хоботня наголошує: «Роботу намагаємося побудувати так, щоб максимально використати фахові знання співробітників для допомоги аграріям». Сергій Хоботня, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації: «Консультаційної, методичної, в тому числі і по ринках збуту. До нас приходять заявки, ми допомагаємо знайти покупцям виробників і таким чином є такою ланкою комунікаційною».

Щоб комунікація була ефективнішою, в департаменті запроваджують гарячу телефонну лінію. А ще проведуть опитування сільгоспвиробників: для того, щоб дізнатися про їхні проблеми та потреби, розішлють відповідні анкети. Виїжджатимуть експерти з консультаціями і до районів області.

Важливе питання – пошук інвестицій. Потенціал аграрної галузі значний, а це цікавить інвесторів. Сергій Хоботня: «Наше завдання – щоб ця зацікавленість дала економічний поштовх, бо сільське господарство – це бюджет, його наповнення, зарплати бюджетникам».

Сергій Хоботня наголошує, допомоги, в першу чергу, потребують малі і середні господарства. Тому завдання влади – зробити так, щоб ринки, в тому числі і зарубіжні, були доступні не лише великим агровиробникам.

 

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.