Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 21:21:11

Зовнішня торгівля товарами з Нідерландами в січні–серпні 2015 р. ДОВІДКА

23.10.2015   11:13Агенцiя

У січні–серпні 2015 року до Нідерландів експортовано товарів на 22,7 млн.дол. США, імпортовано – 6,2 млн.дол. США.

Проти січня–серпня 2014 р. експорт збільшився майже у 2 рази, імпорт зменшився на 36%.  

Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 16,5 млн.дол. США.

Домінуючу частку (89%) експорту  до Нідерландів формували зернові культури, 6% – одяг текстильний, 4% – насіння і плоди олійних рослин. З початку року було експортовано 121 тис.т кукурудзи, 747 т. насіння гірчиці, 74 тис. шт. костюмів, комплектів, суконь, спідниць для жінок та дівчат.

В асортименті поставок із Нідерландів 41% обсягу імпорту займали органічні хімічні сполуки, 34% – фольга алюмінієва, 10% – білкові речовини.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression