Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 травня, 12:34:42

Споживання продуктів харчування в І кварталі 2015 року. ДОВІДКА

21.10.2015   11:29Агенцiя

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у I кварталі 2015 р. середньостатистична сім’я Чернігівської області щомісячно витрачала на продукти харчування 2466 грн. (включаючи вартість продуктів, отриманих із особистого підсобного господарства).

Частка витрат на харчування зросла до 54% сукупних витрат населення області (в Україні – 55%). Добова вартість харчування одного жителя області в середньому становила 43 грн.

Найбільше грошей домогосподарства Чернігівщини витрачали на купівлю м’яса та м’ясопродуктів – 440 грн. (18% сукупних витрат), овочів, включаючи картоплю – 396 грн. (16%), хліба і хлібопродуктів – 383 грн. (16%), молока, сира та яєць – 291 грн. (12%), олії та жирів – 244 грн. (10%).

Одним жителем області в середньому за місяць спожито 20,2 кг молока, молокопродуктів та масла, 19 яєць, 10,1 кг хліба і хлібних продуктів, 8,6 кг картоплі, 7,5 кг овочів і баштанних, 4,8 кг м’яса, м’ясопродуктів та сала, 3,9 кг фруктів, ягід, горіхів, винограду, 3,4 кг цукру (включаючи цукор, використаний на кондитерські вироби) та меду, 2 кг олії та інших рослинних жирів та 1,4 кг риби і рибопродуктів.

Порівняно з I кварталом 2014 р. значно зменшилося споживання риби і рибопродуктів, фруктів, ягід, горіхів, винограду, м’яса, м’ясопродуктів та сала. Споживання яєць, олії та інших рослинних жирів, молока, молокопродуктів та масла, навпаки, дещо збільшилося.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини