Можливість оперативно отримувати актуальну інформацію
ДПІ у м. Чернігові нагадує, що електронний сервіс - «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», який пропонує Державна фіскальна служба України, містить запитання-відповіді з бази знань та письмові консультації, нормативні документи та інформаційні матеріали.

Сервіс надає можливість ознайомлюватися із законодавчими, нормативно-правовими, розпорядчими документами та іншою довідковою інформацією, розміщеною у розділі «Нормативні та інформаційні документи», а також володіти достовірною і повною довідковою інформацією у сфері оподаткування, митної справи, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та інформацією стосовно електронного цифрового підпису.
Звертаємо увагу платників на те, що інформаційно-довідковий ресурс доповнено новим розділом «Актуальні запитання». У розділі можна ознайомитися з найбільш популярними серед клієнтів Контакт-центру ДФС запитаннями та відповідями на них.
Розділ «Актуальні запитання» оновлюється щоденно.
Детальніше ознайомитися з функціональними можливостями інформаційно-довідкового ресурсу та скористатися ним можна як на веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua), так і на суб-сайті ГУ ДФС у Чернігівській області (www.ch.sfs.gov.ua), розділ «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».
Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини

У Чернігові готують нове покоління кухарів та пекарів 11:14
У Чернігові стартував проєкт «Професійна освіта для відновлення та розвитку Чернігівщини», який реалізується агенцією Expertise France та ГО “Культ Фуд” шеф-кухаря Євгена Клопотенка у межах програми «Стійкість».
«Зручніше, безпечніше, екологічніше»: у Чернігові представили План розвитку велоінфраструктури 11:12
16 вересня у Чернігівській міській раді презентували План розвитку велосипедної інфраструктури Чернігівської міської територіальної громади.
Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12
Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09
Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.
«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56
Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.