Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 вересня, 18:06:09

В поточному році платниками отримано 15,5 тисяч посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису

03.08.2015   14:42

ДПІ у м. Чернігові звертає увагу суб’єктів господарювання та громадян на те, що послуги електронного цифрового підпису – це зручний та сучасний спосіб не тільки для спрощення документообігу у суб’єктів підприємницької діяльності, але й шанс застрахувати свою інтелектуальну власність будь-якому користувачу електронної пошти.

Можливість отримати безкоштовно електронний сертифікат ключа надає змогу кожному платнику оптимізувати процедуру подачі звітів, швидко та без перешкод звітувати до податкових, митних органів; не витрачаючи свій час, отримувати консультації в режимі он-лайн, замовляти довідки, тощо. Адже, відповідно до Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронний цифровий підпис» електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.

Відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який функціонує у Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові і забезпечує в Чернігівській області на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет, в поточному році  видано 15,5 тисяч посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису.

Інформацію про безкоштовне програмне забезпечення, яке можна використовувати при формуванні та підписанні звітності та з повним переліком необхідних реєстраційних документів (зразками їх заповнення) для кожної категорії платників податків та іншою корисною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті АЦСК ІДД ДФС України: http//acskidd.gov.ua.     

ДПІ у м. Чернігові звертається до фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб та пересічних громадян, які з тих, чи інших причин ще не мають електронного ключа - отримайте його якнайшвидше та відчуйте всі переваги і зручності використання.

Для отримання на безкоштовній основі посиленого сертифіката  ключа електронного цифрового підпису запрошуємо відвідати Центр обслуговування платників та звернутися до відділу реєстрації користувачів за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 28, кім.14, телефон для довідок:  774-927.

Сектор комунікацій
 ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб 11:31

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом мешканцям Прилуцького району за фактом організації, керівництва незаконним переправленням осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:22

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики 12:05

Збірна команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., який відбувся у період з 15 до 17 вересня 2023 року у м. Івано-Франківськ.

  На Чернігівщині триває відновлення медзакладу, пошкодженого російськими окупантами

На Чернігівщині триває відновлення медзакладу, пошкодженого російськими окупантами 11:45

На Чернігівщині триває відновлення Чернігівської міської лікарні № 3, яка була пошкоджена росіянами ще у перші місяці повномасштабної війни.

 «єРобота»: на Чернігівщині 109 переможці по «Власній справі»  й 3 – по програмі «Грант для ветеранів»

«єРобота»: на Чернігівщині 109 переможці по «Власній справі» й 3 – по програмі «Грант для ветеранів» 11:02

У поточному за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн, отримали 109 мешканців області. Сума фінансової підтримки від держави складає близько 26 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини