Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 червня, 00:06:43

Чернігівщина активно бореться з безробіттям та заборгованістю із заробітної плати

03.08.2015   11:43Агенцiя

За перше півріччя 2015 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 2731 особу, з них у юридичних осіб – 724, у фізичних осіб – 2007.

Про це зазначалося на розширеному засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала 3040 гривень, що перевищує її розмір за відповідний період попереднього року майже на 17%. За даним показником за областю зберігається 18 місце по країні.

У розрізі районів регіону найвища середня заробітна плата в місті Прилуки (4801,0 грн), Варвинському (3790,0 грн) та Бобровицькому (3020,0,0 грн) районах. Найнижчі показники – у Коропському (1922,0 грн), Новгород-Сіверському (1923,0 грн) та Менському (1970,0 грн) районах.

Станом на 1 липня повністю ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати у 14 районах області.

Основними причинами існування заборгованості із заробітної плати продовжують залишатися, як низька платоспроможність, так і високий рівень збитковості підприємств, неналежна реалізація виробленої продукції, нестача у суб’єктів господарювання обігових коштів, тимчасове призупинення виробничої діяльності або зменшення обсягів виконаних робіт, затягування процедур банкрутства через проблеми реалізації активів та майна підприємств-банкрутів, арешт майна органами виконавчої служби, несвоєчасні розрахунки замовників за виконані роботи та отримані послуги.

Упродовж І півріччя 2015 року здійснено 151 експертизу якості проведення атестації на 801 робочому місці. За її результатами, умови праці на 49 робочих місцях віднесено до допустимих, що виключає можливість отримання пільг та компенсацій працівниками, а на 752 – до шкідливих і важких. Підтверджено право на пільгове пенсійне забезпечення у 267 випадках, додаткову відпустку – у 332, доплату до тарифних ставок – у 372.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 19 нових випадків COVID-19

Виявлено 19 нових випадків COVID-19 17:09

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 червня в області зафіксовано 19 нових випадків COVID-19.

Поліція Чернігівської області представила щотижневий звіт про свою роботу 15:11

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа

Чернігівські рятувальники врятували з пастки каченят, черепаху та вужа 15:10

22 червня о 08:10 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області від небайдужих перехожих надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі до споруди дамби на р. Стрижень, в районі вул. Берегової, в котрий раз потрапили дикі каченята, черепаха та вуж, які впали туди через занадто крупну огороджувальну решітку.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 406 осіб 13:14

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в області першою та другою дозою щеплено 52 870 людей.

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк

Земельні махінатори на Чернігівщині: самозванці зареєстрували клон компанії матері покійного нардепа Давиденка і хочуть приборкати земельний банк 12:01

Родина покійного нардепа Валерія Давиденко намагається протидіяти махінаторам, які створили клон на їх компанію "Агродім" і тепер хочуть приборкати їх земельний банк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини