Прокуратура впіймала директора фірми, який не доплатив податків майже на 3 мільйони
Прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора одного з підприємтв міста за фактами ухилення від сплати податків у великих розмірах та службовому підробленні.
Досудовим розслідуванням встановлено, що директор комерційної структури, будучи службовою особою, використав документи фіктивної фірми, вніс до офіційних звітних документів товариства неправдиві відомості, чим ухилився від сплати податків на загальну суму понад 2,6 мільйона гривень.
За скоєні кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів) та ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення) останньому загрожує штраф понад 50 тис грн або обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.