Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 08:32:46

Демографічні показники в м.Чернігові за 2011 рік. ДОВІДКА

27.02.2012   11:00

У 2011 р. в обласному центрі народилося 2728 немовлят (1365 хлопчиків та 1363 дівчинки), що на 0,4% більше, ніж у 2010 р.

Показник народжуваності збільшився з 9,1 до 9,2 у розрахунку на 1000 населення. Переважна більшість жінок народила першу (57% усіх народжених) та другу дитину (36,2%).

Зважилися народити третю та більше  дитину 184 матері, дві з яких народили десяту та чотирнадцяту за рахунком дитину. Кожен п'ятий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі. Наймолодшими мамами стали п'ять 16-річних чернігівок. Середній вік жінок, що народжували, складав 28 років.
 

У 2011 р. у місті зменшилася на 7,8%  кількість померлих (3293 особи). У розрахунку на 1000 населення показник зменшився з 12,0 до 11,1. Найбільш розповсюдженими причинами смерті були хвороби системи кровообігу (64,9% усіх померлих), новоутворення (18%), зовнішні причини смерті (6,3%).

Серед зовнішніх причин найбільш поширеними причинами загибелі чернігівців були навмисні самоушкодження.
 
У 2011 р. мешканцями м.Чернігова зареєстровано 2505 шлюбів, що на 24,9% більше, ніж рік тому.
 
За розрахунками, на 1 січня 2012р. в обласному центрі проживали  296,7 тис. осіб.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини