Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 18:50:42

Благодійний фонд "Поліський оберіг" допомагає чернігівцям встановити лічильники обліку тепла. ВIДЕО

24.06.2015   16:00Агенцiя

Сьогодні ріст тарифів найбільше турбує мешканців Чернігова. Поки одні спекулюють на цьому питанні і намагаються заробити політичні дивіденди, інші - займаються конкретною роботою.

На розмір платіжки можна вплинути лише навчившись економити. Перший крок - облік. Платити потрібно лише за те, що реально споживаємо. Саме тому, фонд Владислава Атрошенка розпочав програму, мета якої - допомогти мешканцям багатоквартирних будинків встановити лічильники.

Та як тільки до фонду "Поліський оберіг" надійшли перші звернення, виявилося, що чернігівські компанії, дізнавшись про допомогу благодійного фонду навмисно піднімали ціну на лічильники. Мовляв, «Атрошенко вам і так компенсує третину, давайте ми вам трошки ціну піднімимо, а різницю - компенсуємо».
Саме тому «Поліський оберіг» вирішив допомагати чернігівцям інакше.
Благодійний фонд закупив лічильники європейського виробництва та залучив до програми відповідального і чесного партнера з монтажу.

Тепер, щоб встановити лічильник на підвідну трубу діаметром 50 міліметрів мешканцям будинку потрібно зібрати 17300, а діаметром 65 міліметрів – 18500. Всі інші витрати бере на себе благодійни фонд «Поліський йоберіг». Це вартість лічильника, проекту, матеріалів та встановлення.

До цього чернігівці платили за лічильник і його встановлення від 24000 до 32000 гривень.

Ті кошти які мешканці зекономлять на лічильнику завдяки програмі «Поліського оберегу», Владислав Атрошенко рекомендує використати на утеплення будинку.

Нині в рамках програми уже встановлено лічильинки в 7 багатоквартирних будинках. Десятеро на черзі. Всього на даний момент обробляється понад 100 заявок.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.