Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:13:16

У Чернігові підписано соціальні угоди між мешканцями району Савчука та інвесторами

24.06.2015   15:03Агенцiя

У вівторок, 23 червня 2015 року, про результати перемовин з жителями Чернігова розповів представник "Набережного кварталу" Золтан Путнокі.

Він повідомив, що були проведені зустрічі з жителями будинків, за результатами яких підписано соціальні угоди між жителями Савчука і Набережним Кварталом. Документи підписано делегованими представниками кожного з дванадцяти прилеглих до майбутнього будівництва багатоповерхівок.

"Ми дійшли згоди з жителями мікрорайону Савчука в тому, які роботи мають бути виконані, зважаючи на наші можливості та потреби майбутніх сусідів", - пояснив керівник проекту "Набережний квартал". За цим документом Набережний Квартал зобов'язується звести на виділеній під забудову території дитячий садок, впорядкувати парк, розчистивши його від аварійних дерев, та відремонтувати житловий фонд оточуючих будинків.

В угодах є пункти спільні для всіх будинків, а також окремі, що стосуються конкретно кожного. Ремонт в будинках збираються починати вже цього тижня, всі інші роботи розпочнуться, коли будуть зібрані необхідні дозвільні документи, що наразі перебувають на стадії узгодження.

Однак, замість того, аби підтримати інвестора деякі громадяни намагаються зробити з нього "дійну корову", використовуючи маніпулятивні методи. Так, по мікрорайону Савчука проти забудовників ведеться агресивна кампанія, мета котрої ввести людей в оману. Зокрема, невідомі розклеїли плакати з закликом не підписувати соціальну угоду.

"За нас скажуть наші справи", - прокоментував провокації Золтан Путнокі та пообіцяв надати детальну інформацію про те, хто ж підбурює жителів, найближчим часом. Також він зазначив, що такий спротив завжди кимось ініційований: якщо є політичні гасла чи прапори, то це політичний піар, якщо цього немає, то це - пошук фінансової вигоди. "Ми працюємо відкрито і це ускладнює провокаторам роботу", - підкреслив інвестор.

PR

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.