Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:20:06

Платники Чернігівщини безкоштовно отримали понад 8 тисяч сертифікатів

24.06.2015   11:16Агенцiя

Розвиток електронних сервісів та співпраця з платниками, розширення кола користувачів сервісів є одним з важливих напрямків діяльності органів фіскальної служби Чернігівщини.

Як повідомив начальник відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, у 2015  році понад 4 тисячі   платників стали клієнтами Центру сертифікації ключів, яким сформовано 8,2 тис. посилених сертифікатів. Найактивнішими користувачами є приватні підприємці, кількість яких  –  2794 особи. Також клієнтами центру стали 1317 юридичних осіб. Цим платникам  безкоштовно надано електронний цифровий підпис для подання звітності.

На сьогодні платники Чернігівщини переважно подають податкові декларації засобами електронного зв’язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Для зручності користувачів передбачено багато можливостей.  Повідомляємо про реалізацію в надійному засобі електронного цифрового підпису «ІІТ Користувач ЦСК-1», окрім тимчасового блокування,  можливість скасування власного посиленого сертифіката за електронним запитом, використовуючи особистий ключ підписувача. Процедура скасування посиленого сертифіката за електронним запитом триває менше однієї хвилини та не потребує відвідування відокремленого пункту реєстрації користувачів.
Для заощадження власного часу перед зверненням до Акредитованого центру сертифікації ключів  Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, з метою отримання послуг електронного цифрового підпису, попередньо здійснюйте скасування чинних посилених сертифікатів (за їх наявності) за електронним запитом.
Більш детальну інформацію для користувачів сервісу можна отримати на електронному ресурсі за адресою www.acskidd.gov.ua.

Відділ  комунікацій   ГУ  ДФС  у  Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.