Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 17:51:24

Народний Контроль зайнявся супермаркетами та магазинами Чернігова

24.06.2015   09:58Агенцiя

У Чернігові стартувала акція Комітету Народного Контролю, що має на меті захистити права місцевих споживачів: активісти КНК розпочали перевірки супермаркетів та гастрономів.

Мета акції – допомогти ображеним споживачам відстояти свої права, а також стимулювати місцеві заклади до дотримання визначених стандартів якості продукції та послуг.

Акцію було організовано у відповідь на скарги місцевих жителів, які постраждали від неякісної продукції або обслуговування. Для об’єктивної перевірки застосовується механізм «таємного покупця». Після цього представники КНК виносять вердикт: клеять чорну або білу наліпку, яка рекомендує купувати товари у цьому місці, або ж застерігає покупців від недоброякісних товарів та обслуговування.

У разі виявлення порушень у якості продукції або обслуговування, заклад отримує чорну наліпку, яку вручає представник КНК у присутності представників Служби захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби. Якщо перевірка пройшла вдало, то супермаркет отримує білу наліпку – знак якості від КНК!

Комітет Народного Контролю у місті Чернігові закликає небайдужих чернігівчан приєднатися до акції! Вже перевірено перших п’ять торгових точок, і перевірки продовжуються.

"Якщо ви виявили порушення, або знаєте місця, де вони часто стаються, то рекомендуємо вам звертатись до представників КНК у місті Чернігові за адресою вул. Полуботка, 6а. Наші активісти захистять ваші права, а практику таких перевірок ми згодом перенесемо і до інших міст України!", - заявляють організатори акції.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.