Показник рівня інфляції в травні 2015 р. в Чернігівській області становив 101,4 %
Про індекси споживчих цін на товари та послуги.
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в травні 2015 р. в області становив 101,4%, в Україні – 102,2%; з початку року в області – 143,9%, в Україні – 140,1%.
У травні в області суттєвий вплив на загальну цінову ситуацію мало підвищення цін (тарифів) на гарячу воду (на 41,7%), водопостачання (на 13,6%), каналізацію (на 11,6%).
На споживчому ринку ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,5%. Серед продовольчих товарів найбільше (на 14,1–6,4%) подорожчали овочі, яйця та безалкогольні напої.
На 2,7–1% зросли ціни на м’ясо та м’ясопродукти, фрукти, маргарин, масло, кисломолочну продукцію, кондитерські вироби з борошна, хліб.
Водночас на 11,2–0,3% подешевшали цукор, кондитерські вироби з цукру, рис, продукти переробки зернових, макаронні вироби, молоко, сири, риба та продукти з риби.
Тютюнові вироби зросли в ціні на 1,8%, алкогольні напої – на 1,6%.
На 2,1–6,7% стали дорожчими одяг і взуття, товари для підтримки чистоти та для особистого догляду, газети; на 16,3–20% – фінансові та поштові послуги; на 25,2% – страхування особистого транспорту.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.