Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 19:25:55

Не забудьте сплатити податки

28.05.2015   17:10Агенцiя

Своєчасна та рівномірна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян та держави в цілому

Адже, сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, стипендії, соціальні виплати, зарплата освітянам, працівникам сфери культури, медичним працівникам тощо.

Головне  управління  Державної  фіскальної служби  нагадує, що 29 травня - останній день сплати податків і зборів, а  саме:
- авансового   внеску   рентної   плати   за:
транзитне  транспортування  трубопроводами природного  газу  територією  України;
транспортування  нафти і нафтопродуктів магістральними  нафтопроводами  та       нафтопродуктопроводами  територією  України;
транзитне  транспортування  трубопроводами аміаку  територією  України
- авансового внеску рентної плати за  користування  надрами  при  видобуванні вуглеводневої сировини;                                                                              
- авансового  внеску  рентної плати  за  користування  радіочастотним ресурсом  України;
- збору  у  вигляді  цільової надбавки  до діючого тарифу на  природний  газ  для   споживачів усіх форм власності за квітень 2015 року;
- земельного податку  та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної  власності  (крім громадян) за  квітень 2015 року;
- податку на додану вартість за  квітень  2015 року;
- акцизного податку  за квітень 2015 року;
- авансового внеску  з податку на прибуток  підприємств  за  травень 2015 року.

Отже, звертаємося до платників податків з проханням - забезпечувати рівномірну та своєчасну сплату податків, не порушувати встановлені законодавством  терміни.

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини