На Чернігівщині від сплати за ліцензії бюджет отримав 4 мільйони гривень
За січень-квітень на Чернігівщині надходження до бюджету від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 4073,5 тис. грн., що більше, ніж очікувані надходження. Адже дехто з платників виявили бажання сплатити за ліцензії наперед.
Відділ контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області видав 762 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 668 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Анульовано 83 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 121 ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. За несвоєчасну сплату призупинено 98 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 89 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.
На Чернігівщині 1441 суб’єкт господарювання має 4491 ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
У січні - квітні проведено 24 перевірки суб’єктів господарювання, які працюють на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявлено 23 порушення. Серед встановлених порушень: зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях, не внесених до Єдиного реєстру, виявлення алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, роздрібна торгівля за відсутності ліцензії, реалізація алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім.
Останні новини Чернігівщини
19 лютого: цей день в Україні і світі 08:36
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.