Аграрії області засіяли більше 75% прогнозованих обсягів ярих культур
В області у самому розпалі посівна кампанія. За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, аграрії Чернігівщини продовжують виконання комплексу весняно-польових робіт, зокрема підготовку ґрунту під посів пізніх ярих культур та їх посів, догляд за посівами.
kombayn
Загалом уже посіяно понад 75% прогнозованих обсягів ярих культур, що перевищує 620 тисяч гектарів. Хлібороби області щоденно засівають по 27-35 тисяч гектарів. Виконано вже заплановані обсяги по раннім зерновим і зернобобовим культурам та цукровому буряку.
На сьогодні товаровиробники продовжують посів зернової кукурудзи (майже 70% площ), соняшнику (98%), сої (35%), а також кормових і овочевих культур (73%). Наприкінці минулого тижня на полях регіону розпочато посів гречки та проса.
Фахівці зазначають, що для завершення посівної господарства області мають достатнє матеріально-технічне забезпечення — насіння ярих зернових і зернобобових культур, мінеральні добрива та пестициди.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.