Цього року платникам Чернігівщини відшкодовано більше 200 мільйонів гривень ПДВ
З початку року платники Чернігівщини заявили до відшкодування з бюджету більше 323 мільйонів гривень податку на додану вартість.

На 317 мільйонів гривень з цієї суми претендували експортери.
Як повідомила начальник управління оподаткування юридичних осіб Ірина Буглак, станом на 5 травня на розрахункові рахунки платників відшкодовано близько 200 мільйонів гривень ПДВ і левову частку отримали саме підприємства-експортери.
В автоматичному режимі відшкодовано понад 158 мільйонів гривень.
Зокрема, у квітні з бюджету відшкодовано більше 71 мільйона гривень ПДВ.
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.