Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 05:37:57

Обговорено напрямки співпраці з потенційними учасниками паливно-енергетичного кластеру

24.04.2015   08:23Агенцiя

Концептуальні засади кластерної моделі управління енергетичним господарством регіону та майстер-план її формування розглянуто на робочій зустрічі потенційних учасників паливно-енергетичного кластеру на території Чернігівської області, що відбулась 23 квітня в Департаменті інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

У заході взяли участь науковий керівник ТОВ «Інститут інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький, засновник ТОВ «ЕСКО ГАРАНТ» Володимир Рябоненко, в.о. директора Комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» Юрій Агафонов та представники ТОВ «Трансбудсервіс», ТОВ «МАГГРУП», ТОВ «ВТП СМІТ», ТОВ «Монтаж-Енергобуд», ТОВ «ЕСКО-Енерго Інвест», ТОВ «ВТП «Перспект», ТОВ Промоушен Груп», Консалтингова компанія «Ageenko Brothers».

У своєму виступі директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА Олег Міщенко відмітив, що скорочення споживання природного газу, розвиток енергозбереження та вирішення нагальних екологічних проблем - найбільш актуальні задачі, що стоять сьогодні перед Україною та Чернігівською областю зокрема.

За його словами, енергетична безпека країни суттєво залежить від ступеню диверсифікованості енергоносіїв, що використовуються для задоволення її енергетичних потреб. Проблема з газопостачанням, що виникла в Україні, ще раз продемонструвала нагальну необхідність пошуку і впровадження енергозберігаючих технологій та використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії.

— Метою імплементації кластерної моделі тепло-енергозабезпечення на рівні області є надання споживачам теплової та електричної енергії доступних та якісних послуг з тепло-енергопостачання, - зазначив директор Департаменту.

У ході робочої зустрічі з потенційними учасниками кластеру обговорені основні можливі напрямки співпраці. Зокрема, це поставка високотехнологічного обладнання, виконання проектних та монтажних робіт, поставка сировини та палива (дрова, солома, торф, пелети, брикети, тощо), виконання робіт з енергоаудиту та термосанації закладів бюджетної сфери.

Також порушувалось питання щодо подальшої реалізації інвестиційних проектів з переоснащення теплоенергетичного комплексу області для роботи на місцевих альтернативних видах палива та заміщення споживання природного газу.

Наприкінці зустрічі науковий керівник ТОВ «Інститут інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький відповів на запитання, які виникали під час обговорення теми створення та функціонування паливно-енергетичного кластеру на території Чернігівської області.


Довідково: Паливно-енергетичний кластер - це група взаємопов'язаних підприємств, спеціалізованих постачальників, постачальників послуг, що працюють у теплоенергетичній сфері.

Метою створення паливно-енергетичного кластера є впровадження організаційних, фінансових, інформаційних заходів з енергозбереження та застосування нових енергоефективних технологій в Чернігівській області, побудова кластерної моделі управління енергетичним господарством регіону з метою підвищення ефективності його функціонування.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.