Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 17:19:10

Обговорено напрямки співпраці з потенційними учасниками паливно-енергетичного кластеру

24.04.2015   08:23Агенцiя

Концептуальні засади кластерної моделі управління енергетичним господарством регіону та майстер-план її формування розглянуто на робочій зустрічі потенційних учасників паливно-енергетичного кластеру на території Чернігівської області, що відбулась 23 квітня в Департаменті інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

У заході взяли участь науковий керівник ТОВ «Інститут інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький, засновник ТОВ «ЕСКО ГАРАНТ» Володимир Рябоненко, в.о. директора Комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» Юрій Агафонов та представники ТОВ «Трансбудсервіс», ТОВ «МАГГРУП», ТОВ «ВТП СМІТ», ТОВ «Монтаж-Енергобуд», ТОВ «ЕСКО-Енерго Інвест», ТОВ «ВТП «Перспект», ТОВ Промоушен Груп», Консалтингова компанія «Ageenko Brothers».

У своєму виступі директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА Олег Міщенко відмітив, що скорочення споживання природного газу, розвиток енергозбереження та вирішення нагальних екологічних проблем - найбільш актуальні задачі, що стоять сьогодні перед Україною та Чернігівською областю зокрема.

За його словами, енергетична безпека країни суттєво залежить від ступеню диверсифікованості енергоносіїв, що використовуються для задоволення її енергетичних потреб. Проблема з газопостачанням, що виникла в Україні, ще раз продемонструвала нагальну необхідність пошуку і впровадження енергозберігаючих технологій та використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії.

— Метою імплементації кластерної моделі тепло-енергозабезпечення на рівні області є надання споживачам теплової та електричної енергії доступних та якісних послуг з тепло-енергопостачання, - зазначив директор Департаменту.

У ході робочої зустрічі з потенційними учасниками кластеру обговорені основні можливі напрямки співпраці. Зокрема, це поставка високотехнологічного обладнання, виконання проектних та монтажних робіт, поставка сировини та палива (дрова, солома, торф, пелети, брикети, тощо), виконання робіт з енергоаудиту та термосанації закладів бюджетної сфери.

Також порушувалось питання щодо подальшої реалізації інвестиційних проектів з переоснащення теплоенергетичного комплексу області для роботи на місцевих альтернативних видах палива та заміщення споживання природного газу.

Наприкінці зустрічі науковий керівник ТОВ «Інститут інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький відповів на запитання, які виникали під час обговорення теми створення та функціонування паливно-енергетичного кластеру на території Чернігівської області.


Довідково: Паливно-енергетичний кластер - це група взаємопов'язаних підприємств, спеціалізованих постачальників, постачальників послуг, що працюють у теплоенергетичній сфері.

Метою створення паливно-енергетичного кластера є впровадження організаційних, фінансових, інформаційних заходів з енергозбереження та застосування нових енергоефективних технологій в Чернігівській області, побудова кластерної моделі управління енергетичним господарством регіону з метою підвищення ефективності його функціонування.

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини