Вагомий результат – за рахунок добровільної сплати сумлінними платниками податків Чернігівщини
За січень-вересень 2011 року по Чернігівській області до загального фонду Державного бюджету зібрано 4 млрд. 250,7 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що контролюються податковою службою. Досягнуто приросту збору податків до рівня січня-вересня 2010 року в 1,4 рази (на 1287 млн. грн.).
Основний приріст сплати до Державного бюджету забезпечили ПАТ “Укрнафта” – в 2,3 рази (на 679,3 млн. грн.), АТ ТК “В.А.Т.- Прилуки” – в 1,4 рази (на 652,1 млн. грн.), ПАТ “Чернігівгаз” – в 4,2 рази (на 27,7 млн.грн.), ПАТ “Чернігівобленерго” – в 1,6 рази (на 18,4 млн.грн.).
Досягнуто позитивної динаміки надходжень акцизного податку з вітчизняних товарів, якого надійшло 1 млрд. 951,2 млн.грн.(додатково до аналогічного періоду минулого року 460,8 млн.грн. або на 30,9 відсотка більше), рентних платежів надійшло 1 млрд. 181,7 млн.грн. (приріст склав 628,2 млн.грн. – більше в 2,1 рази), податку на прибуток мобілізовано 260,1 млн.грн. – з ростом в 1,3 рази (+57,3 млн.грн.).
Доходи місцевих бюджетів склали 898,6 млн.грн., що на 17,8 відс. (на 135,6 млн. грн.) більше рівня минулого року.
Левову частку надходжень місцевих бюджетів сформував податок з доходів фізичних осіб (75,9 відс.). Його надійшло 682,1 млн.грн., приріст проти відповідного періоду минулого року становить 91,3 млн.грн.
За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 96,2 млн.грн., до рівня січня-вересня 2010 року забезпечено приріст в 1,3 рази (+20,2 млн.грн.).
Єдиного податку на підприємницьку діяльність надійшло 30,8 млн.грн., проти відповідного періоду 2010р. надходження зросли на 6,4 відс. (на 1,9 млн.грн.).
Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.