Новий крок для партнерства між податківцями та платниками податків Чернігівщини зроблено
"Один з пріоритетних напрямків діяльності податкової служби області - налагодження конструктивного діалогу з бізнес-середовищем", - наголосив голова ДПС у Чернігівській області Валентин Осипенко під час зустрічі з представниками підприємницької спільноти.
Чергова зустріч очільника регіональної податкової проводилась з метою вирішення проблемних питань ведення підприємницької діяльності в умовах реформування податкового законодавства.
"Ми прагнемо у своїй роботі до відкритості і для цього використовуємо різні форми, організовуємо численні заходи. Зокрема, активізується надання консультаційної допомоги в режимі реального часу через мережу Інтернет. Адже діяльність податкових органів, насамперед, спрямована на перетворення з фіскального відомства у сервісну службу, орієнтовану на забезпечення потреб платника податків", - підкреслив головний податківець регіону.
Керівник Територіальної інспекції з питань праці Людмила Позняк зазначила, що сплачуючи на своїх підприємствах гідну заробітну плату, керівники забезпечують соціальні гарантії працівникам. Але на жаль, саме порушення у сфері оплати праці дозволяють безвідповідальним роботодавцям отримувати надприбутки. Така ситуація порушує права працюючого населення, позбавляє працівника соціального захисту і не сприяє надходженню коштів до бюджетів усіх рівнів і Пенсійного фонду України.
Продовжуючи задану тему заступник голови Федерації профспілкових організацій області Петро Чорнорот відмітив, що лише спільними зусиллями податкової, інспекції з питань праці, профспілок та бізнесу можна покласти край таким негативним явищам, як "конвертна зарплата" та нелегальна наймана праця.
"Одним з пріоритетів роботи профспілок є подальше реформування системи оплати праці, умов для стабільного економічного розвитку та реалізації трудових прав працівників на гідний рівень життя", - зазначив Петро Чорнорот.
Під час зустрічі представники бізнесу не лише задали свої запитання керівництву податкової служби регіону, а й отримали якісні консультації провідних фахівців з проблемних питань оподаткування.
Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.