Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 18:25:03

Зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівщини склав понад 3 млрд. грн.

23.03.2015   09:51Агенцiя

Загальний зовнішньоторговельний баланс експортно-імпортних операцій Чернігівської області (за фактурною вартістю товарів) протягом січня-лютого складає 3 035,92 млн.грн., з них експорт - 904,84 млн.грн. та імпорт – 2 131,08 млн.грн. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Олександр Шавлак.

У загальному товарообігу імпорту у зоні діяльності Чернігівської митниці ДФС переважають нафтопродукти, міндобрива, папір для шпалер, вироби з шоколаду, тютюн та полімери. Сумарна питома частка цих товарів складає 45 відсотків.
      
Основу експорту товарів складають шпалери, сигарети з фільтром із тютюну, нафта сира, заготовки для взуття, молоко незбиране згущене з цукром, пиломатеріали, нитки спіральні позументні, багатожильний енергетичний кабель. Сумарна питома частка цих товарів складає 56 відсотків.

Митницею оформлено понад 6,5 тис. митних декларацій, з них близько 2 тис. - у режимі експорту та понад 3 тис. – у режимі імпорту. Із загальної кількості оформлених декларацій майже 100 відсотків складають електронні.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини