Чернігівською митницею ДФС перераховано до Держбюджету понад 583 млн. грн.
Протягом двох місяців Чернігівською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України 583,7 млн. грн.
Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника митниці Олександр Шавлак.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року сума надходжень до бюджету зросла на 237 млн. грн. або на 68,5 відсотків.
Основними бюджетоформуючими товарами у січні-лютому 2015 року по митниці є: нафтопродукти, мінеральні добрива (азотні та азотно-фосфорно-калійні), тютюнова сировина, метиловий спирт, пневматичні гумові шини, папір-основа для шпалер, вироби з шоколаду, полівінілхлорид, скраплений газ.
При митному оформленні зазначених товарів сплачено та перераховано до держбюджету 407,9 млн. грн. або майже 70 відсотків загальної суми платежів по митниці.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.