Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 грудня, 16:34:42

Контрабандна валюта конфіскована у дохід держави

19.02.2015   14:59Агенцiя

Рекордну для Чернігівщини суму «контрабандної» валюти конфісковано в дохід держави судом першої інстанції

Як повідомляв відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області раніше, у грудні 2014 року на Чернігівщині у пункті пропуску «Нові Яриловичі» співробітники митниці вилучили значну суму валюти. Громадянка, яка визнала себе власницею коштів, слідувала в Україну у якості пасажира у кабіні вантажного автомобіля Вольво.

Під час здійснення митного контролю інспектор митниці запропонував водію та пасажирці заповнити митні декларації. Жінка письмово вказала про наявність у неї доларів та російських рублів у кількості, що дозволена до ввезення в Україну без декларування. Але така «щирість» не допомогла їй уникнути митного контролю.

Насправді ж у кабіні вантажівки знаходилась сума прихованої валюти, що у сотні разів перевищувала задекларовану. Частина стодоларових банкнот, спакованих  у пачки та обгорнутих чорними поліетиленом, була прихована під підкладкою сумки нашої співвітчизниці, для решти коштів - знайшлися схованки у різних місцях кабіни авто. Тільки після перерахунку митники встановили точну суму – 267 910 доларів США. Відносно громадянки України складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України та передано справу до суду.

За повідовленням відділу комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області 12 лютого 2015 року у Чернігові відбулося засідання суду першої інстанції, під час якого прийнято рішення про конфіскацію затриманих коштів та накладення на порушницю штрафу у розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил.

Згідно з курсом Національного банку на день винесення судового рішення сума конфіскованої валюти у гривневому еквіваленті становить понад 6,7 млн. грн. Рішення суду першої інстанції набуває законної сили через 10 діб після його винесення. Якщо за цей час не буде подано апеляцію, кошти до Державного бюджету будуть перераховані автоматично.
 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини