Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 жовтня, 14:57:34

Під візит Януковича дали 8 мільйонів на добудову сільської школи-палацу

07.02.2012   15:23Агенцiя

Відділ освіти Чернігівської райдержадміністрації 30 січня уклав угоду з ВАТ «Домобудівник» на будівництво навчально-виховного комплексу в смт.Седнів Чернігівського району вартістю 8,16 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника», оскільки «Домобудівник» в листопаді 2010 року отримав підряд на будівництво комплексу на відкритих торгах, а зараз у компанії купують додаткові роботи.

«Станом на сьогоднішній день виконано 77% робіт. Фінансування підрядника було до жовтня 2011 року. На даний момент підрядник утримує охорону об’єкта, виконали спеціальні будівельні роботи по системі опалення, вентиляції, тепло-, енерго-, водо- та газопостачання, на що складені акти та інша будівельно-монтажна документація. Бюджетом 2012 року передбачено 8150500,00 грн. Кошти планується освоїти в січні – червні 2012 року. Таким чином передача об’єкта іншому підряднику не можлива», – йдеться в обґрунтуванні.

Введення в експлуатацію загальноосвітньої школи на 240 учнів та дитсадку – ясел на 35 місць заплановано на липень–серпень 2012 року. В 1966 році в Седніві мешкало 2400 осіб, в 2001 – 1353 особи. Тобто школа розрахована на кожного четвертого мешканця селища.

Дані про відкриті торги 2010 року на будівництво школи в Седніві, а відтак і початкову вартість будівництва на сайті «ВДЗ» знайти не вдалось.

В вересні 2011 року народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов пообіцяв, що на відкриття седнівської школи в 2012 році приїде президент Віктор Янукович.
«Напевно, це найкраща школа буде серед сільських в Україні. Наступного року планується закінчити. Це буде не просто школа – там буде й спортзал, і різноманітні гуртки тощо. Наступного року школа буде відкрита», – сказав Чечетов.

«Будівля більше схожа на панський палац, ніж на школу. На сьогодні споруджені стіни школи, зведено дах. На черзі – внутрішні й зовнішні роботи», – відмічає «Деснянська панорама» (фото з цього видання).

http://nashigroshi.org/2012/02/07/pid-vizyt-yanukovycha-na-dobudovu-silskoji-shkoly-palatsu-daly-8-miljoniv/

Останні новини Чернігівщини

Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.

До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37

Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.

На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16

Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45

Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини